جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

عضویت دفاتر پیشخوان، کافی نت ها، دفاتر اسناد رسمی

شاید تا الان عمده خدمات شما از طریق مراجعات حضوری صورت می‌گرفت و در عین حال به‌خاطر ارتباط کار خود با اینترنت ترجیح می‌دادید مراجعه و درخواست مشتریان هم به صورت اینترنتی انجام دهید اما بستر مناسبی برای این کار وجود نداشت. پس قطعاً به‌خاطر داشتن این سیستم سنتی که مشتری حتماً باید از طریق شرایط حضوری با شما ارتباط داشته باشد، هم مشتریان زیادی از دست داده‌اید هم فرصت تبلیغات کمتری داشته‌اید. اکنون در بستری که کی‌بلده ایجاد کرده، مشتری بدون اسراف وقت و هزینه می‌تواند با شما ارتباط داشته و نیاز خود را از طریق سفارش غیرحضوری دریافت کند. جدای از آن قطعاً شما رقیبانی دارید که در بازار رقابتی‌تان به دنبال پیشی گرفتن از آن‌ها هستید پس چه چیزی بهتر از ارائه شیوه جدید خدمات رسانی که تابه‌حال رقبای شما حتی به آن فکر نکرده‌اند و در طرفی دیگر فرصتی ویژه برای تبلیغات در فضای مجازی برای شناخته‌تر شدن نام کسب و کارتان آن هم بدون پرداخت هیچ‌گونه هزینه‌ای؟

پس اگر به دنبال پیشرفت و افزایش مشتریان خود هستید این فرصت ویژه کی‌بلده را از دست ندهید. شما می‌توانید از همین صفحه در بخش خدمات دهندگان غیرحضوری کی‌بلده به راحتی ثبت نام کنید.

قوانین و مقررات

  • تحویل سریع و به موقع سفارشات
  • موارد ارسالی عاری از خطا بوده و با کیفیت مناسب به دست مشتری برسند.
  • خدماتی مثل ترجمه، پاورپوینت ثبت‌نام در سایت‌ها و… بدون ایراد و با دقت کامل انجام شوند.
  • خدمات مشتریان کی‌بلده در اولویت بوده و بدون تأخیر اضافی باشد.
  • با مشتریان حوصله به خرج داده و رفتاری همراه با خوش‌رویی دیده شود.

 

چنانچه موارد گفته شده رعایت نشوند و یا هرگونه نقصی در ارائه خدمات وجود داشته باشد، جبران آن بر عهده خدمات‌دهنده بوده و در صورت تکرار شامل جریمه و کسر امتیاز از طرف کی‌بلده قرار می‌گیرد.

پیک محصولات

لازم به ذکر است ارسال خدمات به دو صورت مجازی و فیزیکی تقسیم می‌شوند.

ارسال مجازی: بسیاری از خدمات این حوزه به شکل پروژه‌های کوچک و بزرگ هستند که محصول نهایی آن یک فایل مجازی است. فایل نهایی، اسکیرین شات ثبت‌نام و… خواسته شده را با هماهنگی مشتری در پیام‌رسان تعیین شده ارسال می‌نمائید.

ارسال فیزیکی: این شیوه برای مواردی مثل پرینت، چاپ و یا هر موردی که به‌صورت فیزیکی می‌باشد. یا مشتری تعیین می‌کند که خودش حضوری تحویل می‌گیرد و یا به‌وسیله پیک آن را دریافت کند. در صورت انتخاب مورد دوم با هماهنگی کی‌بلده، مرسوله از طریق پیک برای مشتری ارسال می‌گردد.

جهت عضویت و ورود فرم زیر را پر کنید.

https://ki-balade.ir/خدمات-اینترنتی/