جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

مشاوره مالیاتی اشخاص حقیقی و حقوقی

شرکت‌ها و اشخاص حقیقی به مجموعه‌ای از خدمات نیاز دارند که به آن‌ها کمک می‌کند تا بار مالیاتی خود را بهینه کرده، خطرات قانونی را کاهش دهند و مطابق استانداردهای قانونی ایجاد شده در کشور فعالیت داشته باشند. مشاوره مالیاتی اشخاص حقیقی و حقوقی یک خدمات ضروری برای مدیریت دارایی‌ها با ارزش بالا است. علاوه بر آن اگر با مقررات مالیاتی به خوبی آشنایی ندارید، به این نوع از مشاوره نیاز پیدا خواهید کرد. با مشاوره می‌توان از جریمه‌های کلان ناشی از ارزیابی‌های نادرست امور مالی یا عدم پرداخت مالیات جلوگیری کرد.

مشاوره مالیاتی تنها مختص به شرکت‌ها نیست. اشخاص حقیقی که صاحب کسب و کار بوده یا دارایی خاصی دارند هم ملزم به پرداخت مالیات خواهند بود. از جمله انواع مالیات می‌توان به مالیات بر درآمد، مالیات بر املاک، نقل و انتقال سند، مالیات بر ارث، مالیات بر دارایی و مالیات کشاورزی اشاره کرد. مشاوره مالیاتی با تکیه بر دانش و تجربه خود به افراد حقیقی کمک می‌کند تا اظهارنامه مالیاتی تنظیم کرده یا بدهی‌ها و جرایم مالیاتی را پرداخت کنند. در کی بلده همراه ما باشید تا به بررسی مزایای استفاده از مشاوره مالیاتی اشخاص حقیقی و حقوقی بپردازیم.

مشاوره مالیاتی کیست؟

اغلب کسب و کارها با این هدف ایجاد می‌شوند که سود قابل قبولی برای خود شخص و کارمندان آن داشته باشند. برای اینکه کسب و کار در مسیر درستی پیش برود، لازم است از همان ابتدا امور مالی به دقت ثبت شده و هر ساله مالیات را پرداخت کرد. یک اشتباه در امور مالی یا مشکلات دیگر می‌تواند باعث افزایش مالیات یا جریمه شود. مشاوره مالیاتی شخصی است که به اشخاص حقیقی و حقوقی کمک می‌کند تا مالیات خود را به حداقل رسانده و در چارچوب قانون فعالیت کنند.

مشاوره مالیاتی بر تمام موضوعات مرتبط به پرونده‌های مالیاتی تسلط داشته و با بررسی آن‌ها، راه‌حل‌های پیشنهادی خود را ارائه می‌دهد. مشاوره مالیاتی علاوه بر مسائل حقوقی، بر تمام امور مالی، حسابداری و حسابرسی نظارت داشته و دانش بالایی در این زمینه دارد. از آنجایی که پرونده‌های مالیاتی مستقیما با امور مالی شرکت یا اشخاص در ارتباط هستند، لازم است که مشاور در هر دو زمینه تبحر داشته باشد.

مشاوره مالیاتی حجم زیادی از داده‌ها را با دقت بالا، در مدت زمان مشخصی بررسی کرده و مشکلات موجود در آن‌ها را به زبان ساده به اشخاص یا مدیران شرکت‌ها توضیح می‌دهند. این فرآیند باعث بهبود امور مالی در شرکت‌ها شده و مشکلات فعلی را برطرف می‌سازد. علاوه بر آن مشاورین مالی معمولا فن بیان بسیار خوبی داشته و قدرت مذاکره دارند زیرا در غیر این صورت نمی‌توانند از پرونده‌ها و حقوق اشخاص دفاع کنند.

مشاوره مالیاتی اشخاص حقیقی و حقوقی در چه مواردی به ما کمک می‌کنند؟

مشاور مالیاتی بسته به احتیاج کسب و کار یا شخص حقیقی، در امور زیر به شما کمک خواهد کرد.

در مورد شرکت‌ها نیاز به بررسی مدارک و بخش‌های بیشتری خواهد بود، از جمله:

اگر نیازمند به دریافت مشاوره مالیاتی اشخاص حقیقی و حقوقی هستید، می‌توانید با کارشناسان ما در مجموعه کی بلده تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی‌های لازم خدمت شما ارائه گردد. از مرحله مشاوره تا اجراکی بلده” همراه شما می باشد.

مزایای استفاده از خدمات مشاوره مالیاتی اشخاص حقیقی و حقوقی

مشاوران مالیاتی گروهی از متخصصان هستند که به کاهش میزان مالیات پرداختی و دفاع از دارایی‌ها در مواجهه با بازرسی یا جریمه کمک زیادی می‌کنند. در این بخش به دلایلی اشاره می‌کنیم که نشان می‌دهند چرا استفاده از مشاوره مالیاتی اشخاص حقیقی و حقوقی می‌تواند برای همه افراد مفید باشد.

یک مشاور مالیاتی به خوبی با مقرراتی که اشخاص حقیقی و حقوقی باید رعایت کنند، آشنایی دارد. زمانی که از دانش مشاور استفاده می‌کنید، مالیات شما کاهش یافته و روند قانونی به درستی پیش می‌رود. علاوه بر آن یک مشاور از تغییرات قانون مالیاتی که در طول سال مالی رخ می‌دهد، آگاه است؛ در نتیجه جلوی اشتباه کردن را خواهد گرفت. در مورد شرکت‌ها یک سری مراحل دوره‌ای باید انجام شود، (مانند پرداخت حقوق و دستمزد، مالیات بر درآمد شخصی کارگران، اظهارنامه مالیاتی شرکت و … ) که مشاوره مالیاتی اشخاص حقیقی و حقوقی آن‌ها را محاسبه می‌کند.

واگذاری کلیه فعالیت‌های مالیاتی شرکت به متخصصین در دراز مدت باعث صرفه جویی در وقت و انرژی اشخاص و شرکت‌ها می‌شود. نیازی نیست زمان زیادی را صرف مرور قوانین مالیاتی یا آماده کردن مدارک لازم برای اداره مالیاتی کنید، مشاوره در تمام این مراحل کنار شما خواهد بود.

هنگام ارائه مشاوره در مورد مسائل مالیاتی، باید در نظر داشت که حوزه‌های مختلف کسب و کار از جمله حسابداری، نیروی کار و بخش حقوقی مورد بررسی قرار می‌گیرند. این امر مزایای بی‌شماری به همراه دارد زیرا از این طریق نکات متفاوتی از وضعیت فعلی کسب و کار به دست می‌آید که امکان تصمیم گیری برای رشد بیشتر برند را فراهم می‌سازد. در صورت داشتن خدمات مشاوره مالیاتی، قادر خواهید بود با مشکلات بخش‌های مختلف آشنا شده و از این طریق تغییرات مناسبی را شرکت اعمال کنید.

در دوره‌های مختلفی از سال، ممکن است نامه‌های رسمی از طرف اداره مالیات دریافت کنید؛ مانند جریمه مالیاتی یا مشکلاتی که در مدارک ارائه شده وجود دارد. هنگام پاسخگویی به این درخواست‌ها، رعایت یک سری نکات ضروری است. مشاوره مالیاتی با درخواست‌های اداری آشنا بوده و مرجع ذی‌صلاح را می‌شناسد، در نتیجه رابطه بهتری بین شرکت و اداره مالیاتی برقرار خواهد شد.

زمانی که ما خود را در یک روند قضایی می‌یابیم، ضروری است بدانیم چه حقوقی داریم. مشاور مالیاتی اشخاص حقیقی و حقوقی به خوبی قوانین را شناخته و به شما کمک می‌کنند برخورد درستی در این روند قانونی داشته باشید. داشتن مشاوره خوب در زمینه امور مالیاتی به شما این امکان را می‌دهد تا از بندهای قانونی مطلع شده و از حقوق و منافع خود دفاع کنید. در واقع حضور یک مشاور خوب به شما آرامش می‌دهد.

هزینه مشاوره مالیاتی اشخاص حقیقی و حقوقی

هزینه مشاوره مالیاتی اشخاص حقیقی و حقوقی به عوامل مختلفی بستگی دارد. به طور مثال میزان تجربه مشاور و مهارت او می‌تواند از علل اختلاف قیمت بین مشاورین باشد. در کنار آن عوامل دیگری نظیر تنظیم دادخواست، نوع مشاوره، مدت زمان مشاوره، خواسته‌های اشخاص یا شرکت‌ها و … می‌توانند عوامل مهم دیگری باشند که در قیمت نهایی جلسات مشاوره اثر می‌گذارند.

مشاوره مالیاتی کی بلده

مشاوران مالیاتی اشخاص حقیقی و حقوقی کی بلده، دانش عمیق و به روزی از قوانین داشته و به شما کمک می‌کنند در تمام حوزه‌های قضایی مربوطه، امور خود را به سادگی پیش ببرید. ما از مجرب‌ترین کارشناسان مشاوره حقوقی و مالیاتی استفاده کرده و تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا بهترین راه حل ممکن را خدمت شما ارائه دهیم.

“کی بلده” همراهی کامل از مرحله مشاوره تا اجرا را برای شما فراهم می‌کند، با هدف کمک به شما برای دستیابی به موفقیت.

پرسش و پاسخ

در صورت داشتن سوال، سوال خود را در اینجا مطرح کنید. تا در اولین فرصت پاسخگوی سوالاتتان باشیم.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه پرسش ها و پاسخ ها

فرم درخواست مشاوره و خدمات