جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

مشاوره دکوراسیون

هر شخصی که به دنبال تغییری در منزل خود است، بدون شک استرس زیادی را متحمل می‌شود. چه این تغییر دکوراسیون تنها به اتاق خواب محدود باشد و چه بخواهید کل واحد مسکونی خود را دیزاین کنید، باید جنبه‌های مختلفی را در نظر بگیرید. اینکه بدانید کالاهای مورد نظر خود را از کجا تهیه کنید، از چه رنگ‌هایی استفاده کنید، وسایل را در کدام بخش خانه قرار دهید و … از جمله سوالاتی است که باید با دانش کافی به آن‌ها پاسخ دهید. چنانچه اطلاعات کافی در این زمینه ندارید، مشاور دیزاین دکوراسیون به کمک شما خواهد آمد.

کی بلده” از مرحله مشاوره تا اجرای پروسه تغییر دکوراسیون، همراه شما خواهد بود. هدف ما موفقیت شماست. در هر مرحله از این فرآیند، از شما حمایت می‌کنیم و راهنمایی می‌دهیم تا همه چیز به بهترین شکل ممکن، مطابق با اهداف شما پیش برود. خدمات تغییر دکوراسیون کی  بلده با توجه به سلیقه ی شما ارائه می‌شود تا به نتیجه دلخواه برسید.

تاثیر دکوراسیون بر کیفیت زندگی

مطالعاتی وجود دارد که تأیید می‌کند فضای داخلی خانه بر کیفیت زندگی تأثیر می‌گذارد. زندگی در یک محیط دلپذیر و زیبا، باعث می‌شود احساس راحتی و آرامش بیشتری داشته و روحیه را بهبود می‌بخشد، به همین دلیل توجه به دیزاین خانه و استفاده از رنگ‌ها و وسایل مناسب می‌تواند عامل مهمی در کیفیت زندگی ما باشد.

مزایای اصلی توجه به دکوراسیون داخلی منزل یا محیط کار عبارت است از:

اگر خانه جدیدی خریده یا می‌خواهید برخی از مبلمان خود را با مدلی جدید‌تر جایگزین کنید، مهم است که علاوه بر طراحی، عوامل دیگری را نیز در نظر بگیرید. برای مثال ممکن است از طرح یک مبل استقبال کنید اما پس از چند دقیقه نشستن بر روی آن، گردن درد یا کمر درد شوید. طبیعتا این مبل گزینه خوبی نیست و باید به دنبال مدل دیگری باشید. صندلی‌های ناهار خوری نیز مشکلی مشابه داشته و ممکن است به دلیل سفت بودن بیش از حد، باعث مشکلات کمر شوند.

از طرفی وسایلی هستند که روی آن‌ها نمی‌نشینیم یا دراز نمی‌کشیم اما باز هم می‌توانند اثرات منفی بر سلامتی ما بگذارند. به عنوان مثال اگر بوفه و مبلمان کوچکی انتخاب کرده و فضای ذخیره سازی کافی نداشته باشید، دچار استرس و ناراحتی خواهید شد. برای جلوگیری از بروز این مشکلات، بهترین انتخاب استفاده از راهنمایی‌هایی یک مشاوره دیزاین دکوراسیون است که به خوبی وسایل را شناخته و به شما کمک می‌کند تصمیم بهتری بگیرید.

چرا از مشاوره دیزاین دکوراسیون کمک بگیریم؟

تغییر دکوراسیون داخلی منزل یا محیط کاری، مانند هر تغییر دیگری به یک متخصص نیاز دارد. مشاوره دیزاین دکوراسیون به شما کمک خواهد کرد تا با توجه به ابعاد ملک، طرحی که در نظر دارید و بودجه خود، بهترین تغییرات را پیاده کنید. مشاوره با هماهنگ سازی اجزای داخلی خانه، محیطی زیبا و دلنشین ایجاد خواهد کرد تا از گذراندن وقت در آن لذت ببرید. این موضوع در زندگی امروزه اهمیت زیادی پیدا کرده است زیرا اندازه آپارتمان‌ها کوچک‌تر شده و به کارگیری دکوراسیون مناسب می‌تواند جلوه‌ای جذاب‌تر به آن هدیه دهد.

نحوه چیدن وسایل، هماهنگی رنگ‌ها، انتخاب سبکی مناسب با فضای خانه و … از جمله مواردی است که به دانش زیادی نیاز داشته و مشاوره دیزاین دکوراسیون به خوبی از آن‌ها شناخت دارد، در نتیجه با کمک یک متخصص می‌توانید بهترین نتیجه ممکن را بگیرید. اگر خود شما قصد داشته باشید در این مسیر قدم بردارید، باید زمان زیادی را صرف کسب دانش در این خصوص کرده و ممکن است در پایان نتیجه خوبی هم نگیرید اما مشاور با تجربه و دانشی که دارد، می‌تواند تشخیص دهد چه طرحی مناسب منزل شما است و چه سبکی مناسب نخواهد بود.

مشاوره دیزاین دکوراسیون به چه نکاتی توجه می‌کند؟

مشاوره دیزاین دکوراسیون برای پیاده سازی طرح نهایی به نکات مختلفی توجه دارد تا بتواند با توجه به آن‌ها بهترین طرح را پیشنهاد دهد.

نورپردازی یکی از اصول طراحی دکوراسیون است و انتخاب سبک نورپردازی درست می‌تواند تا حد زیادی خانه شما را دلنشین‌تر از قبل کند. مشاوره با آگاهی از انواع نورپردازی‌ها، بهترین گزینه‌های ممکن را به شما پیشنهاد خواهد داد.

یکی دیگر از عوامل مهم در طراحی، هارمونی اجزای مختلف خانه با یکدیگر است. مشاوره  از این موضوعات اطلاعات کاملی داشته و کمک خواهد کرد بهترین انتخاب‌ها را داشته باشید.

گاهی اوقات رنگی که انتخاب می‌کنید مناسب فضای خانه نیست یا باعث کوچک‌تر بنظر رسیدن آن می‌شود. مشاوره این موارد را به شما توضیح داده و بهترین ترکیب رنگ ممکن را توصیه می‌کند.

اگر به گل و گیاه علاقه مند هستید، استفاده از آن‌ها در محیط خانه یا محیط کاری می‌تواند باعث شادابی روحیه شود.

یکی از وسایلی که باعث جذابیت محیط می‌شود، آینه دکوراتیو است که در طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی ساخته می‌شود. انتخاب یک آینه دکوراتیو مناسب و زیبا می‌تواند تاثیر بسیار زیادی بر بهتر شدن دکوراسیون داشته باشد.

  • مشاوره دیزاین دکوراسیون با توجه به محیط خالی منزل مبلمانی را پیشنهاد می‌دهد که باعث بزرگ‌تر بنظر رسیدن خانه شود. علاوه بر آن، مشاور فضاهای استفاده نشده را به دقت بررسی کرده و ممکن است برخی وسایل را به این بخش‌ها منتقل کند تا خانه بزرگ‌تر شود.

مشاوره دکوراسیون وسایل را با تقارن خاصی کنار هم چیده تا نظم در آن رعایت شود.

با اینکه خرید وسایلی مانند آباژور ضروری نیست، اما اضافه کردن آن‌ها به محیط داخلی می‌تواند حال و هوای خاصی به منزل شما هدیه دهد.

اگر نیازمند دریافت مشاوره در زمینه دکوراسیون هستید، می‌توانید با کارشناسان ما در مجموعه کی بلده تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی‌های لازم خدمت شما ارائه گردد.

“کی بلده” از مرحله مشاوره تا اجرای فرایند تغییر دکوراسیون همراه شماست.

انواع سبک‌های طراحی دکوراسیون کدامند؟

آشنایی با انواع سبک‌های مورد استفاده در طراحی محیط، می‌تواند دیدی کلی نسبت به تغییرات آینده به شما بدهد تا بهتر تصمیم بگیرید.

اگر به دنبال طراحی خلوت و شیک هستید، سبک طراحی مدرن انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود. در این سبک طراحی فقط وسایلی خریداری می‌شوند که کاربردی بوده و از آن‌ها در زندگی روزمره استفاده می‌کنید. وسایلی که باعث اشغال فضا در محیط شده و کاربردی ندارند، در این طراحی جایی ندارند. در طراحی مدرن از رنگ‌های خنثی نظیر طوسی و سفید بیشتر استفاده می‌شود.

سبک طراحی کلاسیک مناسب افرادی است که شلوغی را دوست داشته و تمایل دارند وسایل زیادی در محیط زندگی آن‌ها وجود داشته باشد. در سبک کلاسیک معمولا از کاغذ دیواری‌های پر زرق و برق و مبلمان سلطنتی استفاده می‌شود. در سبک طراحی کلاسیک وسایل باید با رعایت تقارن چیده شوند و از رنگ‌های گرم و تیره استفاده شود.

اگر طراحی مدرن به نظر شما شلوغ است و جای کمتر شدن وسایل وجود دارد، باید به سراغ طراحی مینیمال بروید. در این طراحی عمدتا از رنگ‌های روشن مانند سفید استفاده می‌شود و گیاهان در طراحی آن جای می‌گیرند.

 چنانچه به بافت‌های قدیمی و طبیعی علاقمند هستید، می‌توانید به سراغ سبک طراحی روستیک بروید. در این طراحی از چوب و سنگ استفاده زیادی شده و بیشتر خانه از وسایل طبیعی تهیه شده است.

طراحی پست مدرن شامل طرح‌ها و متریال‌های مختلفی نظیر چرم، مخمل، چوب بوده و در آن از شکل‌های انتزاعی و رنگ بندی متنوع استفاده می‌شود. در این سبک طراحی از اشیا جدید استفاده شده و طراحی‌های قدیمی جای خاصی در آن ندارد.

مشاورین دکوراسیون کی بلده

تغییرات در محیط خانه و کار می‌تواند باعث بهبود روحیه شما شده و حس آرامش بیشتری به افراد خانواده منتقل کند. برای این کار می‌توانید از تخصص و دانش یک مشاوره استفاده کنید تا نتیجه نهایی مشابه طرح مورد نظر خودتان باشد.

مشاوره دیزاین دکوراسیون یکی از خدمات ارائه شده مجموعه کی بلده است. اگر برای هر تغییری در محیط زندگی خود نیاز به مشاوره دارید، کارشناسان ما پاسخگوی سوالات شما خواهند بود. و از ابتدای کار تا اجرا و پایان مراحل تغییر دکوراسیون همراه شما هستند و شما را راهنمایی می کنند. 

پرسش و پاسخ

در صورت داشتن سوال، سوال خود را در اینجا مطرح کنید. تا در اولین فرصت پاسخگوی سوالات شما عزیزان باشیم.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه پرسش ها و پاسخ ها

فرم درخواست مشاوره و خدمات