جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

مشاوره کیفری

 درصورتی‌که درگیر مسائل کیفری از جمله کلاهبرداری، جعل سند، خیانت‌درامانت و… هستید، کی‌بلده بهترین انتخاب برای شما است. کی‌بلده به دلیل در اختیار داشتن مشاورین و وکلای کیفری باسابقه و صاحب‌نام، مشکلات کیفری شما در هر سطح و موضوعی را به‌آسانی حل می‌کند.

ما در “کی بلده” ارائه دهنده خدمات مشاوره در زمینه  کیفری توسط بهترین وکلای دادگستری هستیم. از مرحله اول تا آخر، وکلا و مشاورین ما با شما همراه خواهند بود.

وکیل کیفری کیست؟

وکیل در معنای خاص، یا وکیل دادگستری، به اشخاص دارای پروانه وکالت گفته می‌شود که پس از تحصیلات در رشته حقوق، قبولی در آزمون وکالت، گذراندن دوره کارآموزی و قبولی در آزمون‌هایی نظیر آزمون اختیار، موفق به اخذ پروانه وکالت شده و می‌توانند، بر خلاف وکلای مدنی، به نیابت از موکل، اقدام به ثبت دادخواست و شکواییه نموده، در محاکم دادگستری، حضور یافته و به دفاع از موکل، در پرونده‌های با موضوعات حقوقی و کیفری بپردازند.

در توضیح مفهوم لغت کیفری در عالم حقوق نیز باید گفت، مباحث و موضوعات مطروحه در دادگاه‌ها، در یک دسته‌بندی کلی، به موضوعات حقوقی، نظیر مطالبه وجه، طلاق، حضانت، مطالبه خسارت، الزام به ایفای تعهد و انتقال سند رسمی و موضوعات کیفری، نظیر جرایم کلاهبرداری، سرقت، قتل، و… تقسیم می‌شوند. برای بررسی موضوعات حقوقی در دادگاه، خواهان یا وکیل او، باید اقدام به ثبت دادخواست کرده و برای بررسی موضوعات کیفری در محکمه، شاکی یا وکیل او باید، اقدام به ثبت شکواییه از طریق دفاتر خدمات الکترونیک قضایی نمایند.

منظور از دعاوی کیفری چیست؟

دعاوی در یک تقسیم‌بندی به دودسته دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری تقسیم‌بندی می‌شوند که در آن منظور از دعاوی کیفری، دعوایی است که شخص به علت انجام‌ندادن قانون و قوانین عمومی حاکم بر جامعه مرتکب جرم شده و باید طبق قانون مجازات اسلامی با مجرم برخورد شود با وجود این قوانین، افراد ساکن در یک کشور به اوامر و نواهی قانون مطلع شده و با آگاهی به تکالیف قانونی خود عمل می‌کنند

دسته‌بندی دعاوی کیفری

ازآنجاکه نوع دعاوی کیفری، نوع مجازات را تعیین می‌کند وجود تفاوت در دعاوی کیفری، سبب تفاوت در نوع مجازت متهم می‌شود.

جرایم مالی

جرایم مالی مانند سرقت، کلاهبرداری، تخریب، خیانت در امانت، صدور چک بلامحل و سایر جرایم مالی دیگر.

جرایم خانوادگی

جرایم خانوادگی مانند ترک انفاق، عدم اثبات نکاح، طلاق و سایر جرایم مربوط به خانواده.

جرایم شخصی

جرایم شخصی از قبیل، قتل، ضرب‌وجرح، تجاوز به عنف و سایر جرایم علیه تمامیت جسمانی و حیثیت اشخاص.

جرایم امنیتی

جرایم امنیتی مثل جعل، محاربه، جاسوسی.

انواع جرایم کیفری از نظر قانون

جرایم کیفری در قانون ایران بسیار گسترده هستند که هر کدام از آن‌ها ذیل یک عنوان قانونی قرار می‌گیرند و برای آن‌ها مجازات در نظر گرفته شده است که در اینجا ما به چند مورد از مهم‌ترین جرایم کیفری دادگاه‌ها هستند اشاره خواهیم کرد و سه مورد از آن‌ها را برای شما توضیح خواهیم دادید.

قتل

سرقت

مشروبات الکلی

جرایم سایبری و رایانه‌ای

کلاهبرداری

اختلاس

جعل

خیانت در امانت

کی بلده در تمام زمینه های مشاوره حقوقی و مشاوره کیفری با وکلای مجرب متخصص شما را از اول مسیر تا آخر همراهی و راهنمایی میکنند.

حضور وکیل برای دعاوی کیفری چقدر می‌تواند مفید باشد؟

تجربه نشان داده که در دعاوی کیفری، حضور یک وکیل کیفری باتجربه و متخصص در شناخت انواع جرایم و مجازات‌های کیفری متهم یا شاکی، چقدر در نوع رسیدگی به پرونده‌های کیفری تأثیرگذار بوده است. چرا که وکیل کیفری با تسلطی که بر دانش و مفاهیم دعاوی و پرونده‌های کیفری داشته، توانسته است با طرح درست و به‌موقع دعوا در دادگاه‌های کیفری از موکل خود به‌خوبی دفاع نماید.

مشاوره کیفری کی بلده

باتوجه‌ به فراگیری موضوعات کیفری، امروزه اکثریت افراد یا حتی خودتان حداقل یک‌بار دچار مسائل کیفری شده‌اید، اما احتمالاً به دلایلی به پیگیری حق خود نپرداختید.

حالا با وجود خدمات مشاوره حقوقی کی‌بلده می‌توانید از طریق تماس و جلسه حضوری با مجرب‌ترین وکلای این زمینه ارتباط داشته باشید تا کار مشاوره یا بخش اجرایی پرونده شما را مورد پیگیری قرار دهند. کافیه همین حالا از طریق گزینه درخواست مشاوره، فرم مربوطه را پر نموده تا در اولین فرصت همکاران ما به شما ارتباط حاصل نمایند.

کی بلده” از مرحله مشاوره تا اجرا به شما همراهی می‌کند تا به خواسته هایتان برسید. هدف ما این است که در هر مرحله از فرآیند، از شما حمایت کرده و راهنمایی کنیم تا پروسه ی مهریه به بهترین شکل ممکن مطابق با اهدافتان پیش برود.

پرسش و پاسخ

در صورت داشتن سوال، سوال خود را در اینجا مطرح کنید. تا در اولین فرصت پاسخگوی سوالات شما عزیزان باشیم.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه پرسش ها و پاسخ ها

فرم درخواست مشاوره و خدمات

فرم درخواست مشاوره و خدمات