جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

مشاوره تخصصی مهاجرتی

مهاجرت نه‌تنها در ایران بلکه در سراسر جهان همواره یکی از موضوعات بحث‌برانگیز بوده است. افراد به دلایل مختلفی همچون پیداکردن جایگاه‌های شغلی بهتر، پذیرش در دانشگاه، ازدواج، سرمایه‌گذاری، آب‌وهوای بهتر و… تصمیم به مهاجرت می‌گیرند.
این روزها مشاوره‌های مهاجرتی بسیاری در زمینه اعزام دانشجو و یا انواع دیگر مهاجرت در ایران مشغول فعالیت هستند. شاید برای شما و اطرافیانتان پیش‌آمده که به یکی از این مؤسسات یا مشاوران مراجعه کرده؛ اما بدون به‌دست‌آوردن نتیجه‌ای مطلوب، هزینه قابل‌توجهی را نیز ازدست‌داده باشید. تشخیص یک مؤسسه قانونی از مؤسسه غیرمجاز چندان سخت نیست و شما می‌توانید از طریق چندین راه ریسک افتادن به دام کلاهبرداران را کاهش دهید. 

منظور از مؤسسه و مشاوره مهاجرتی شرکتی است که به طور قانونی در زمینه مهاجرت به خارج از ایران فعالیت می‌کند. روش‌های مهاجرتی متعددی همچون مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری، مهاجرت سرمایه‌گذاری، مهاجرت خانوادگی و مهاجرت استارت‌آپ وجود دارند که مؤسسات مختلف می‌توانند از طریق آن‌ها برای متقاضیان خود اقدام کنند.

نخستین وظیفة یک مؤسسه یا مشاور مهاجرتی ارائه مشاوره تخصصی به متقاضیان است. شرایط شما باید به طور کامل توسط کارشناسان مجرب مؤسسه بررسی شده تا بهترین مسیر متناسب با شرایط شما انتخاب گردد. پس از انتخاب بهترین روش مهاجرتی با رضایت و آگاهی متقاضی، کارشناسان اجرایی مؤسسه به آماده‌سازی مراحل پرونده شما پرداخته که در نهایت به اخذ پذیرش و ویزای کشور موردنظر منجر می‌شود.

کار مؤسسه و مشاوره مهاجرتی چیست و چه خدماتی را ارائه می‌دهد؟

با توجه به اهمیت مهاجرت، شرکت کی‌بلده همیشه در تلاش بوده تا بهترین شرایط را برای شما فراهم آورد. به این منظور، معتبرترین مؤسسات این حوزه در اختیار شما قرار گرفته‌اند تا با تکمیل فرم درخواست مشاوره مهاجرتی، در کمترین زمان و به مطمئن‌ترین شیوه به خواسته‌هایتان برسید.

با افتخار، از مرحله مشاوره تا اجرا، “کی بلده” همراه شماست و هدف ما موفقیت شماست.

راه تشخیص مؤسسات مهاجرتی قانونی چیست؟

ما در فوق دررابطه‌ با سؤال موسسه مهاجرتی چیست، صحبت کرده و اطلاعاتی را به شما ارائه کردیم. توجه داشته باشید این، مؤسسات قانونی هستند که به شما کمک می‌کنند به هدف خود دست پیدا کنید، مؤسسات مهاجرتی غیرقانونی تنها به فکر دریافت پول از شما بوده و آن طور که بایدوشاید به شما کمک نخواهند کرد. اگر قصد مهاجرت داشته و می‌خواهید در این مسیر، موفق قدم بردارید، نکات زیر که دررابطه‌با راه تشخیص مؤسسات مهاجرتی قانونی است را مطالعه کنید:

یک راه تشخیص مؤسسات مهاجرتی قانونی داشتن مجوز است. مؤسساتی که در این حوزه کار می‌کنند، از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دارای مجوز قانونی بوده و به همین واسطه به‌راحتی می‌توان به آنها اعتماد کرد و از مشاوره‌های آنها در طی فرایند مهاجرت بهره برد. اگر به‌تازگی با یک مؤسسه مهاجرتی آشنا شده‌اید، در ابتدای آشنایی، حتماً مجوز آنها را بررسی کنید؛ به این شکل متوجه خواهید شد که آیا مؤسسه مذکور قانونی هست یا خیر.

از دیگر راه‌های تشخیص مؤسسات مهاجرتی قانونی، سابقه کاری و رضایت تمامی کسانی است که از خدمات این مؤسسه درگذشته استفاده کرده‌اند. معمولاً مشاورین و مؤسساتی که از ارائه پرونده‌های موفقیت‌آمیز خود خودداری می‌کنند، جزء آن دسته‌ای هستند که سابقه کاری خوب و درخشانی ندارند. اگر با چنین مشاور یا مؤسسه‌ای برخورد کردید، حتماً به این مورد نیز دقت کرده و سابقه کاری آن را مورد بررسی قرار دهید. افتادن در دام چنین افرادی جزء اینکه باعث تلف‌شدن وقت و هزینه شما می‌شود، فایده دیگری نداشته و تماماً ضرر و زیان است.

از دیگر راهکارهایی که به شما کمک می‌کند مؤسسات مهاجرتی قانونی را شناسایی کنید، اطلاعاتی است که توسط مؤسسه مذکور به شما داده می‌شود. تمام مراکز مهاجرتی قانونی، به همه سختی‌هایی که در این مسیر وجود دارد آشنا بوده و شما را در جریان این امور قرار می‌دهند. اگر به افرادی مراجعه کردید که سعی داشتند، همه چیز را ایده‌آل و آسان نشان دهند، به معتبر بودن آنها شک کنید.

موضوع دیگری که در موسسه‌های قانونی به چشم می‌خورد، ارائه ریزترین و جزئی‌ترین اطلاعات است. در مراکز قانونی، تمام اطلاعات موردنیاز برای مهاجرت به اطلاع فرد رسانده می‌شود تا مسیری که پیشروی وی قرار دارد، کاملاً روشن و بدون ابهام باشد. موسسه‌های غیرقانونی و کلاهبردار، تنها به‌کلی گویی بسنده کرده و نمی‌توانید نکات جزئی دیگری را در اختیار شما قرار دهند. متخصصان مهاجرت، سعی می‌کنند به نواقصی که در پرونده‌تان وجود دارد، اشاره کرده و با ارائه راه‌حل‌هایی به شما کمک کنند با رفع نواقص، در کوتاه‌ترین زمان ممکن، به آنچه که می‌خواهید دست پیدا کنید.

سؤالات رایج درمورد مهاجرت

گستردگی و چالشی بودن موضوع مهاجرت باعث ایجاد سؤالات مختلفی در ذهن افراد شده است. در این قسمت دو سؤال رایج در این زمینه را برای شما پاسخ دادیم.

آیا می‌توان بدون مراجعه به مؤسسات مهاجرتی، اقدام به مهاجرت نمود؟

بستگی به روش و شرایط شما دارد. درصورتی‌که به زبان انگلیسی تسلط کافی داشته باشید و همین‌طور مهارت لازم را داشته باشید می‌توانید برای روش‌های نظیر تحصیل یا کار اقدام کنید. پذیرش گرفتن از دانشگاه‌ها به نسبت راحت می‌باشد؛ اما توصیه ما به شما این است برای کم نمودن ریسک ویزای خود حتماً با یک مؤسسه مهاجرتی معتبر مشورت نمایید.

آیا افراد و مؤسسات مختلف می‌توانند نظر افسر مهاجرتی را به نفع شما تغییر دهند؟

واقعیت این است که یک مؤسسه یا وکیل نمی‌تواند ادعا داشته باشد که با رابطه می‌تواند نظر افسر مهاجرت پرونده شما را تغییر خواهد داد. کار وکیل ارائه اسناد و مدارک به شکلی قابل‌قبول و قانونی به افسر مهاجرت می‌باشد و نظر نهایی با افسر است.

مشاوره فروش کی بلده

فرایند مهاجرت می‌تواند بسیار سخت و پیچیده بوده و حساسیت‌های زیادی را به همراه داشته باشد. مراجعه به مؤسسات و مشاورین مهاجرتی موجب تسریع در انجام کارهای شما شده و از اتلاف وقت و یا اشتباهات ناخواسته جلوگیری می‌کند.
شرکت کی‌بلده با درنظرگرفتن اهمیت موضوع مهاجرت، همواره در تلاش بوده بهترین شرایط برای شما فراهم گردد. از همین نظر معتبر‌ترین مؤسسات این حوزه در اختیار شما گذاشته تا صرفاً فقط با تکمیل فرم درخواست مشاوره مهاجرتی، در کمترین زمان و مطمئن‌ترین شیوه به خواست خود برسید.

پرسش و پاسخ

در صورت داشتن سوال، سوال خود را در اینجا مطرح کنید. تا در اولین فرصت پاسخگوی سوالاتتان باشیم.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه پرسش ها و پاسخ ها

فرم درخواست مشاوره و خدمات