جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

مشاوره حقوقی

سرمایه‌گذاری یکی از راه‌های اصلی برای افزایش دارایی‌ها و بهره‌وری مالی است. با این حال، انتخاب صحیح سرمایه‌گذاری می‌تواند بسیار پیچیده و دشوار باشد. در اینجا نقش مشاوره سرمایه‌گذاری به عنوان یک راهنمای حرفه‌ای برای افراد و سازمان‌ها در انتخاب بهترین راهبرد سرمایه‌گذاری برجسته می‌شود به اهمیت مشاوره سرمایه‌گذاری و عوامل کلیدی برای انتخاب یک مشاور سرمایه‌گذاری موثر می‌پردازیم.

با افتخار، ما در “کی بلده” از مرحله مشاوره حقوقی تا اجرا فرآیند یا پروسه همراه شما هستیم و هدف ما این است که موفقیت شما را تضمین کنیم. در هر مرحله از این فرآیند، از شما حمایت می‌کنیم و راهنمایی می‌کنیم تا پروژه یا ایده‌ی شما به بهترین شکل ممکن مطابق با اهداف شما پیش برود. از آغاز ایده تا اجرای پروژه، ما با توجه به نیازهای شما، خدمات ما را به شما ارائه می‌دهیم تا به نتیجه دلخواه برسید.

 

مشاوره حقوقی چیست؟

مشاوره حقوقی شاخه کوچکی از حقوق است که اجازه می‌دهد اطلاعات حقوقی را برای هر کسی که در حال راه اندازی یک تجارت است یا شخصی که به مشاوره برای انجام مراحل قانونی نیاز دارد، ارائه داد. خدمات مشاوره حقوقی با هدف ارائه مشاوره شخصی به همه مشتریان به منظور حل و فصل مؤثر پرونده انجام می‌شود.

خدمات "مشاوره حقوقی" کی بلده

وکلا و مشاورین متخصص حقوقی کی بلده در زمینه های زیر تخصص دارند و از مشاوره تا اجرا همراه شما هستند...
مشاوره خانواده

مشاوره خانواده

مشاوره مهاجرت

مشاوره مهاجرت

مهریه

مشاوره مهریه

مشاوره طلاق

مشاوره طلاق

مشاوره با وکیل ملکی

مشاوره با وکیل ملکی

مشاوره انحصار وراثت

مشاوره انحصار وراثت

مشاوره کیفری

مشاوره مالی(چک، سفته و...)

مشاوره مالی (چک، سفته و...)

نکات مهم در انتخاب مشاور حقوقی

مشاوره حقوقی به فرد کمک می‌کند تا پیش از انجام هر قدمی، با نتایج آن آشنا شده و با آگاهی کامل در آن راه قدم بردارد. برای انتخاب مشاور حقوقی به نکات زیر توجه داشته باشید:

تنها به تبلیغات اعتماد نکنید. تبلیغات زیاد در تمام شهر یا رسانه‌ها نشان دهنده دانش مشاور نخواهد بود. بهترین راه این است که رزومه و عملکرد مشاوره را بررسی کرده و اطلاعات لازم در مورد سوابق شغلی و تحصیلی ایشان را مطالعه کنید.

پیش از انتخاب مشاور حقوقی، حتما تحقیقات لازم را انجام دهید تا بهترین مشاور را انتخاب کنید. مسائل حقوقی حساسیت زیادی داشته و نمی‌توان مشاوره حقوقی را از هر شخصی دریافت کرد. وکلای پایه یک دادگستری بهترین گزینه برای مشاوره حقوقی هستند زیرا به خوبی با قوانین آشنایی داشته و می‌توانند نظری واقع بینانه‌ای نسبت به شرایط فعلی شما ارائه دهند.

در فرآیند انتخاب مشاور حقوقی، به سن یا جنسیت توجه نکنید. کیفیت مشاوره حقوقی که دریافت می‌کنید، به سن یا جنسیت شخص مقابل بستگی ندارد. ممکن است در یک موضوع خاص، مشاوره گرفتن از وکیلی جوان برای شما بهتر باشد.

در صورتی که از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین استفاده می‌‌کنید، پیش از شروع جلسه راه ارتباطی را مشخص کرده و تست انجام دهید تا مشکلی ایجاد نشود. علاوه بر آن در صورتی که نیاز به ارائه مدارکی به مشاوره است، بهتر است از قبل آن‌ها را اسکن کرده یا عکس بگیرید.

مزایای کمک گرفتن از مشاوره حقوقی

اگر در شرف راه اندازی یک کسب و کار یا شرکت جدید هستید، با تردیدها و سوالات زیادی در مورد نحوه انجام کارهای اداری روبه‌رو خواهید شد، به همین دلیل به متخصصان نیاز خواهید داشت که به شما در این راه کمک کنند. این افراد اطلاعات دقیق‌تری در مورد فعالیت‌ها و فرآیندهایی که باید برای پیش بردن کسب و کار انجام دهید را در اختیارتان قرار می‌دهند.

از جمله مزایای مشاوره حقوقی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

تصور کنید در حال تحقیق بر روی نحوه تاسیس یک شرکت هستید و دانش زیادی در این مورد ندارید. در این حالت با مراجعه به یک شرکت حقوقی، می‌توانید مطمئن باشید که تمام مراحل به شما توضیح داده خواهد شد. این متخصصان قادر خواهند بود شما را در تمامی مسائل حقوقی راهنمایی کرده و از بروز هرگونه مشکل حقوقی جلوگیری کنند.

مشاوره حقوقی شامل شاخه‌های مختلف حقوق مانند حقوق تجارت، حقوق جزا، قانون کار، حقوق اداری و سایر موارد را گرد هم می‌آورد تا بتوانید در مورد مسائل مختلف از این مشاور کمک بگیرید. در کی بلده ما متخصصان واجد شرایطی داریم که به شما در تمامی امور حقوقی کمک می‌کنند.

زمانی که حرف مسائل حقوقی زده می‌شود، دانش و تجربه مشاور اهمیت زیادی پیدا می‌کند. برای برطرف کردن مسائل حقوقی و پیشگیری از بروز اختلاف بیشتر، به کمک 100% متخصصان واجد شرایط نیاز دارید. اگر حس کردید مشاور انتخابی شما دانش خوبی در زمینه حقوقی نداشته یا درک درستی از کسب و کارتان ندارد، بهتر است به دنبال مشاور جدیدی باشید.

در برخی شرایط ممکن است قوانین دچار تغییراتی شوند. در این حالت اگر یک مشاور حقوقی داشته باشید، در جریان تغییرات قرار گرفته و هم مسیر با آن حرکت می‌کنید. مشاورین حقوقی دائما اطلاعات خود را به‌روز کرده و در جریان قوانین جدید مرتبط با شغل شما هستند.

اگر نیاز به انجام هر گونه رویه حقوقی دارید، می‌توانید با مشاوره حقوقی احساس راحتی بیشتری داشته باشید زیرا متخصصان حقوقی می‌توانند به شما در تهیه، بررسی و اجرای قراردادها و اسناد کمک کنند. زمانی که قصد دارید قراردادی را امضا کنید، می‌توانید از مشاور حقوقی بخواهید بندهای مختلف آن را بررسی کرده و بازخورد کلی به شما ارائه دهد.

یکی از مزایای مشاوره حقوقی کاهش هزینه‌ها در امور حقوقی است. در صورت داشتن مشاور، نیاز به استخدام افرادی برای بخش حقوقی شرکت نخواهد بود. علاوه بر آن با توجه به اینکه مشاور پیش از هر کاری قرارداد را بررسی می‌کند، احتمال از دست رفتن دارایی‌ها یا ضرر کاهش یافته و محتاط‌تر قدم بر می‌دارید.

اگر نیازمند دریافت مشاوره حقوقی در زمینه ملک هستید، می‌توانید با کارشناسان ما در مجموعه کی بلده تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی‌های لازم خدمت شما ارائه گردد.

کی بلده” از مرحله مشاوره تا اجرای پروسه همراه شما می باشد!

حوزه های فعالیت خدمات مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی خدمتی است که توسط وکلای متخصص در زمینه‌های مختلف ارائه می‌شود. وظیفه این اشخاص ارائه اطلاعات و مشاوره به کسب و کارها و افراد است تا از قوانین و مقررات مرتبط با شغل خود اطلاع یابند. به عنوان مثال شرکتی را تصور کنید که به صادرات محصولات اختصاص دارد. خدمات مشاوره حقوقی، رعایت قوانین تجاری بین‌المللی تضمین می‌کند که برای فعالیت در این کار به آن نیاز دارند. این نوع خدمات تمامی جنبه‌های حقوقی را پوشش می‌دهد.

حقوق تجارت

افرادی که قصد شروع کسب و کاری را دارند، می‌توانند برای شروع فعالیت خود بر روی کمک مشاورین و دانش حقوق تجارت آن‌ها حساب کنند. این افراد با تمام جنبه‌های کار شما آشنا بوده و از ایجاد مشکلات بزرگ جلوگیری می‌کنند. مشاورین حقوق تجارت در ورشکستگی و در تهیه پیش نویس اسناد ضروری برای شرکت‌ها نیز مفید هستند.

حقوق اجتماعی

این شاخه از حقوق در مورد تعارضات احتمالی که ممکن است در جامعه رخ دهد، صحبت می‌کند. پیش نویس اولیه قرارداد، ثبت نام کارمندان در سیستم تامین اجتماعی و ... را می‌توان جز این دسته قرار داد.

قانون اختلافی-اداری

ممکن است بین شرکت و اداره کل مالیات یا سایر اداره‌های دولتی اختلافاتی ایجاد شود. در این شرایط، مشاوره حقوقی نقش مشاور به کسب و کار را در مورد امکان مطالبه مشکل از طریق قضایی ایفا می‌کند.

دلایل اصلی برای داشتن مشاوره حقوقی

چندین دلیل وجود دارد که ثابت می‌کند همراه بودن یک مشاوره حقوقی، تا چه می‌تواند باعث آرامش یک فرد یا کسب و کار شود.

ممکن است در فکر شکایت از شخص دیگری باشید. در این حالت باید از لحاظ قانونی موضوع را بررسی کرده و مطمئن شوید که این شکایت، آثار بدی نخواهد داشت. مشاوره حقوقی در این مرحله به شما نشان می‌دهد پس از شکایت چه روندی طی شده و نتیجه ممکن است چه باشد.

همانطور که اشاره شد، قوانین ممکن است دچار تغییراتی شوند. برای اینکه از قوانین و رقبا عقب نیفتیم، بهتر است از دانش یک مشاور استفاده کنیم.

با علم بر اینکه خدمات مشاوره حقوقی در اختیار دارید، مطمئن خواهید شد که به روش صحیح و در چارچوب قانون فعالیت می‌کنید. چیزی که کسب و کار شما را از جریمه‌ها و تحریم‌های احتمالی نجات خواهد داد.

جنبه‌های حقوقی یک شرکت یا شخص با سایر شرکت‌ها و اشخاص متفاوت است، به همین دلیل است که همراهی مشاور کمک زیادی می‌کند زیرا این فرد نحوه فعالیت کسب و کار را می‌داند و با توجه به آن راه حلی ارائه می‌دهد. ممکن است راه حل مورد استفاده برای شما متفاوت از راه حلی باشد که شرکت‌های دیگر استفاده می‌کنند.

ممکن است به این فکر کنید که سرمایه گذاری بخشی از بودجه کسب و کار خود در مشاوره حقوقی پول هدر دادن است اما اگر در مورد آن فکر کنید، به دلیل مزایای متعددی که مشاوره حقوقی برای شما به ارمغان می‌آورد، متوجه می‌شوید که کاملا برعکس است. استخدام یک مشاور حقوقی مانع از بروز آسیب و خسارت شده و در طولانی مدت، سبب صرفه جویی در هزینه‌های شما می‌شود. علاوه بر آن در زمان شما هم صرفه جویی می‌کند زیرا دیگر نیازی نیست شخصا درگیر مسائل حقوقی شوید.

انواع مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی مختص به شرکت‌ها نیست و همه افراد می‌توانند با توجه به مشکلی که به آن دست و پنجه نرم می‌کنند، از خدمات مشاوره استفاده کنند. رایج‌ترین انواع مشاوره حقوقی عبارتند از:

مشاور حقوقی خانواده

مشاور حقوقی طلاق

مشاور حقوقی املاک و مستغلات

مشاور حقوقی برای ثبت شرکت و شروع کسب و کار

مشاور حقوقی قرارداد و تنظیم اسناد

مشاور حقوقی مهریه

مشاور حقوقی تامین اجتماعی

مشاوره حقوقی ملک

اگر تصمیم دارید ملکی خریداری کرده یا قرارداد مشارکت در ساخت را امضا کنید، توصیه می‌کنیم حتما از مشاوره حقوقی ملک کمک بگیرید. مشاوره حقوقی ملک با دقت شرایط قرارداد را بررسی کرده و شما را آگاه خواهد کرد. بیشترین مشکلات حقوقی مرتبط با ملک، در قراردادهای پیش فروش ساختمان مشاهده می‌شوند زیرا اغلب این قراردادها بدون دانش کافی نوشته شده و در پایان کار مشکلاتی را به وجود می‌آورند. مشاوره حقوقی املاک با تسلط بر قوانین حقوقی و کیفری، قرارداد را تنظیم کرده و از بروز هر گونه مشکلی جلوگیری خواهد کرد.

چگونه بهترین مشاور حقوقی را انتخاب کنیم؟

در فرآیند استخدام مشاوره حقوقی، پیش از هر چیزی در مورد آن شرکت و اعتبار آن‌ها تحقیق کنید. در اینترنت یا شبکه‌های اجتماعی می‌توانید نظر سایر افراد را مطالعه کرده و مطمئن شوید که گزینه مناسبی برای مشورت هستند. پس از اینکه مطمئن شدید آن شرکت حقوقی معتبر است، می‌توانید درخواست قیمت کنید.

به طور مثال بپرسید که مشاوره حقوقی در یک بازه زمانی یک تا سه ماهه چه هزینه‌ای دارد. اگر همه چیز مطابق میل شما بود، می‌توانید شروع به صحبت یا یک مشاور کرده و بپرسید حدودا چقدر طول می‌کشد تا مشکل شما را برطرف کنند. نمونه‌ای از مسائلی که برای شما اتفاق افتاده یا فکر می‌کنید ممکن است اتفاق بیفتد را با مشاور در میان بگذارید تا مشخص شود مشکلات حقوقی شما شامل چه موارد می‌شود.

مشاوره حقوقی متناسب با کسب و کار شما در کی بلده

دلایل زیادی برای کمک گرفتن از خدمات مشاوره حقوقی وجود دارد. بدون شک کارآمدترین فرمول از نظر اقتصادی و حرفه‌ای، استخدام مشاور حقوقی خارج از شرکت است. این فرد در تمام مسیر کنار شما بوده و از بروز هر مشکلی جلوگیری می‌کند. اگر برای برطرف کردن مشکلات حقوقی خود نیاز به مشاوره داشتید، کارشناسان ما در مجموعه کی بلده پاسخگوی سوال‌های شما خواهند بود.

کی بلده” از مرحله مشاوره تا اجرا به شما همراهی می‌کند تا به موفقیت برسید. هدف ما این است که در هر مرحله از فرآیند، از شما حمایت کرده و راهنمایی کنیم تا پروسه یا ایده‌ی شما به بهترین شکل ممکن مطابق با اهدافتان پیش برود. 

پرسش و پاسخ

در صورت داشتن سوال، سوال خود را در اینجا مطرح کنید. تا در اولین فرصت پاسخگوی سوالات شما عزیزان باشیم.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه پرسش ها و پاسخ ها

فرم درخواست مشاوره و خدمات

فرم درخواست مشاوره و خدمات