جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

کی‌بلده، نام تجاری (برندینگ) شرکت پرند وب پارسوماش می‌باشد. که در راستای کمک و پیشرفت کسب و کارها خدمات متعددی ارائه میدهد.

خدمات کی‌بلده دایره گسترده‌ای دارند و تیم کی‌بلده در تلاش است تا برای شما مخاطبان عزیز این دایره خدمات را گسترش دهد. در حال حاضر خدمات کی‌بلده شامل مشاوره مالیاتی، مشاوره مالی، مشاوره حقوقی، مشاوره سرمایه گذاری، مشاوره فروش، مشاوره دکوراسیون، تبلیغات، تولید محتوا و سئو می‌باشد. هر کدام از این خدمات به صورت جداگانه با پکیج های مختلف قابل رزور هستند.

شما از طریق وب‌سایت، دایرکت و دیگر صفحات ما در شبکه های اجتماعی مشاوره خود را با پرکردن فرم درخواست مشاوره به ثبت رسونده و در سریع ترین زمان ممکن به مشاور مربوطه متصل شوید.

شما می‌توانید جلسه مشاوره خود را به صورت های مختلفی از جمله تلفنی، آنلاین و حضوری درخواست کنید که هر کدام با مبلغ متناسب خود در منوی سایت قابل درخواست هستند.

اما برای برخی قسمت ها مانند مشاوره مالیاتی و حقوقی شرایطی فراهم گردیده که تا انتهای پروژه یعنی مرحله اجرای برنامه تنظیم شده توسط مشاور خود، تیم کی‌بلده همراه شما باشد و تا با خیالی آسوده از نتیجه کار خود اطمینان حاصل فرمائید.

در تمام مشاوره های بیان شده استفاده از واژه تضمین برای حل کردن تمام نکات، عبارتی نامتعارف محسوب می‌شود. زیرا پیروزی در یک پرونده یا به ثمر رسیدن برنامه رشد در زمینه هایی مثل تبلیغات، تولید محتوا و… متوسل به نکات بسیار زیادی می‌باشد که به  نتیجه رسیدن این امور را تا حد زیادی سخت می‌کند. اما کی‌بلده با تیم پشتیبانی آماده و کادر مشاورهه بالاترین تخصص در زمینه خود را دارند، آمادگی کامل برای همراهی شما و رسیدن به نتیجه مورد نظر شما را تا آخرین مرحله با بالاترین کیفیت ممکن را در مسیر اهداف شرکت می‌بیند و هیچ نگرانی در این موضوع برایتان وجود نخواد داشت.

سوالات متداول

فرم درخواست مشاوره و خدمات