جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

نحوه ی درآمد زایی در کی بلده

اگر شما هم دنبال درآمدزایی هستید؛ اما مسیر مناسبی که بتوان هم درآمد مناسب و هم فضای کاری خوبی دارا باشد، پیدا نکردید، این موقعیت بهترین فرصت برای شماست.

کی‌بلده برای افرادی که مهارت و پیشینه‌ای داشته اما نتوانستند به شرایط شغلی مناسب که حقشان بوده برسند، فرصتی ویژه ایجاد کرده است. جدای از آن افراد دیگری هستند که شاید هنوز مهارت و تخصصی پیدا نکرده؛ اما در عوض ظرفیت کاری بالایی دارند که با پیداکردن موقعیت مناسب می‌توانند کسب درآمد و رشد بسیار بالایی داشته باشند.

احتمالاً شما هم جز یکی از این دودسته ذکر شده باشید پس به مطالب پایین به‌خوبی توجه کنید.

اما حالا راه‌حل کی‌بلده برای مشکل شما چیست؟ اگر جزو دسته اول هستید که تبحر داشته؛ اما به علت نداشتن حامی به درآمد ایده‌آلی نرسیدید، کی‌بلده بستری فراهم کرده تا با ارائه مهارت و سابقه کاری خود به ما شرایط شما را بررسی کرده و کسب‌وکاری که متناسب با توانایی‌تان است را به شما ارجاع دهیم. توانایی شما می‌تواند در هر زمینه‌ای از جمله ادمین، سئوکار سایت، بازاریاب و… باشد.

در ضمن صاحب کسب‌وکاری هستید که نیازمند استخدام نیروهای مجرب باشد، این امکان را فراهم کردیم تا بهترین نیروها را به کسب‌وکارتان معرفی کنیم.

اما اگر هنوز تخصصی ندارید حتی برای شما هم فرصت درآمدزایی وجود دارد. کافی است در حوزه‌های فعالیتی کی‌بلده که در صفحه نخست سایت به‌عنوان خدمات (از جمله مشاوره مالیاتی، حقوقی، سرمایه‌گذاری و…) ذکر شده است، به ما متقاضیان برای انجام این مشاوره‌ها را معرفی کنید. در ازای هر معرفی ما درصد معقولی را از این همکاری به شما اختصاص می‌دهیم.

برای اطلاعات بیشتر و استفاده از این عناوین شما قادر هستید از طریق سایت یا در دایرکت پیج اینستاگرام کی‌بلده به آیدی @ki_balade  با ما در تماس باشید.

فرم درخواست مشاوره و خدمات