جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

مشاوره و خدمات کسب و کار

مشاوره کسب‌وکار و بیزینس کوچینگ Coaching business به شما کمک می‌کند جایگاه مطلوبی برای سازمان، در مسیر توسعه کسب‌وکار، مدیریت واحدها و سرمایه انسانی ترسیم کنید. سپس به تحلیل شیوه حرکت از شرایط فعلی به آن جایگاه بپردازید. کی‌بلده با ارائه بالاترین سطح از مشاوره کسب‌وکار، بهترین فرصت شما برای رسیدن به موفقیت را فراهم نموده است.

مشاور کسب‌وکار، متخصصی است که باتکیه‌بر برنامه‌ریزی، سازمان‌دهی، خلاقیت و تفکر استراتژیک می‌کوشد به صاحبان و مدیران کسب‌وکارها کمک کند که اشکالات بیزینس خود را درک و حل کنند.
مشاوره کسب‌وکار بر پایه ارائه توصیه‌ها و راهنمایی تخصصی به سازمان‌ها استوار است. مشاور کسب‌وکار پس از ورود به یک سازمان یا بیزینس، اطلاعات لازم را در مورد فرایندها، چشم‌انداز و اهداف جمع‌آوری می‌کند و تمام تمرکز خود را روی بهبود فرایندها، دستیابی به اهداف و حل مشکلات پیچیده کسب‌وکار می‌گذارد.
خدمات مشاوره کسب‌وکار، کلیه مسائل و موضوعات کسب‌وکار را شامل می‌شود که از جمله این مسائل می‌توان به برنامه‌ریزی راهبردی، مدیریت مالی، بازاریابی، مدیریت عملیات و فرایندها، فناوری اطلاعات (IT) و توسعه‌سازمانی اشاره کرد.

 

خدمات و مشاوره کسب و کار کی‌بلده

خدمات کسب و کار تیم کی بلده به شرح زیر میباشد:
profit

خدمات و مشاوره کسب و کار

دریافت مشاوره  و خدمات در زمینه کسب و کار

statistics

خدمات و مشاوره بازاریابی

خدمات و مشاوره در زمینه‌ی بازاریابی

abacus

مشاوره فروش

دریافت مشاوره در زمینه فروش و مارکتینگ فروشگاه های حضوری و مجازی

monitoring

مشاوره و اجرای تبلیغات

دریافت مشاوره تخصصی و اجرایی در زمینه تبلیغات و رشد کسب و کارها

growth

تولید محتوا (متنی، ویدیویی، تصویری) و سئو

مشاوره و اجرای خدمات تولید محتوا و سئو 

money growth

روانشناسی کسب و کار

بررسی تأثیر عوامل روانشناختی بر عملکرد و موفقیت سازمانی.

مشاور کسب‌وکار چه وظایفی بر عهده دارد؟

مشاور کسب‌وکار زمانی به موفقیت می‌رسد که تمرکزی دقیق بر وظایف خود داشته باشد و پس از درک وظایف، تمام کوشش خود را برای انجام رسالت خود به کار ببندد. در ادامه به چند مورد از مهم‌ترین وظایف مشاور توسعه کسب‌وکار اشاره خواهیم کرد:

اولین کاری که بهترین مشاور کسب‌وکار ایران یا هر مشاور دیگری باید انجام دهد، بررسی یک کسب‌وکار و جمع‌آوری اطلاعات لازم در مورد آن است. گاهی مواقع این اطلاعات در فرهنگ آن سازمان جا خوش کرده است؛ ولی یک مشاور حرفه‌ای باتکیه‌بر تجربه و خلاقیت خود می‌تواند آن اطلاعات را کشف کند. در واقع مشاور کسب‌وکار در نخستین گام، کسی است که از بیرون به سازمان می‌نگرد تا بتواند اوضاع‌واحوال آن را درک کند.

وقتی مشاور، اطلاعات خوبی در مورد کسب‌وکار کسب کرد، باید این اطلاعات را به‌خوبی آنالیز کند تا بتواند نقاط قوت و ضعف کسب‌وکار و مسائل و مشکلات نهفته در آن را پیدا کند.

مشاور کسب‌وکار پس از درک نقاط قوت و ضعف، می‌کوشد که با کمک‌گرفتن از تکنیک‌های ایده‌پردازی، نقاط قوت سازمان را تقویت کند و از نقاط ضعف آن بکاهد. ازبین‌بردن نقاط ضعف و تلاش برای بهبود نقاط قوت سازمان، کاری بس دشوار و طاقت‌فرساست و نیاز به تفکر، خلاقیت و به‌کارگیری تجربیات انباشته در ذهن دارد.

بسیاری از سازمان‌ها از تصمیم‌ها و راهکارهای نسنجیده مدیران و صاحبان کسب‌وکار رنج می‌برند. چند سال پیش در یک سازمان پردرآمد، اعضای تیم فروش به مدیرعامل اعلام کردند که از مدیر خود ناراضی هستند و مدیرعامل تصمیم گرفت که مدیر فروش را اخراج کند.

وقتی مدیرعامل با مشاور کسب‌وکار شرکت مشورت کرد، مشاور خیلی سریع او را از این تصمیم منصرف و شروع به مطالعه و تحقیق در مورد دلیل نارضایتی کرد. مشاور پس از مطالعه و پژوهش فراوان، دلیل مشکل را پیدا و به‌راحتی آن را رفع کرد. اینجا بود که سازمان، مدیر فروش موفق خود را از دست نداد و توانست رضایت اعضای تیم فروش را هم جلب کند.

یکی دیگر از وظایف مشاور کسب‌وکار و خدماتی که شرکت‌های مشاوره کسب‌وکار به سازمان‌ها ارائه می‌دهند، تعیین استراتژی برای بهبود مستمر کسب‌وکار، حل مسائل و چالش‌ها و افزایش رضایت ذی‌نفعان است. مشتریان، کارکنان و سهام‌داران، همگی ذی‌نفعان کسب‌وکار هستند و مشاور باید استراتژی مناسبی برای جلب رضایت همه این افراد طراحی کند.

چه مشاغلی به مشاوره مدیریت کسب‌وکار نیاز دارند؟

تقریباً هر کسب‌وکاری می‌تواند از یک مشاور کسب‌وکار بهره‌مند شود. اگرچه برخی، مانند موارد زیر، ممکن است مهم‌ترین بهره را از مشاوره کسب‌وکار ببرند.

  • استارتاپ‌ها برای تکمیل برنامه‌ریزی و شروعی قوی، می‌توانند از مشاوران استفاده کنند.
  • کسب‌وکارهایی که برای مدتی فعال بوده‌اند، می‌توانند از دیدگاهی تازه بهره ببرند.
  • شرکت‌هایی که کمپین‌های جدیدی را آغاز می‌کنند، می‌توانند از تحقیقات و تخصص مشاوره کسب‌وکار استفاده ببرند.
  • کسب‌وکارهایی که بر رشد متمرکز هستند، می‌توانند از مهارت‌های استراتژیک مشاور کسب‌وکار کمک بگیرند.
  • سازمان‌هایی که اهداف مالی خود را برآورده نمی‌کنند، می‌توانند برای بررسی موارد مالی خود یک مشاور کسب‌وکار استخدام کنند.
  • شرکت‌هایی که بخش جدیدی به سازمان اضافه می‌کنند، می‌توانند برای برنامه‌ریزی، راه‌اندازی و استخدام کارمندان مناسب آن بخش از خدمات مشاور کسب‌وکار بهره ببرند.

کی بلده با تحلیل دقیق و بررسی جامع کسب و کار شما، به شما را در زمینه بهبود کسب و کارتان راهنمایی می کند، و از ابتدا تا انتهای کار همراه شما می باشد.

‌مزایای مشاوره کسب‌وکار چیست؟

استخدام مشاور کسب‌وکار می‌تواند مزایای متعددی برای یک شرکت داشته باشد. برخی از مهم‌ترین آن‌ها عبارت‌اند از:

بهره‌گیری از دیدگاه خارجی

استفاده از بینش و تخصصی که از تجربه و کارکردن با مشتریان و صنایع دیگر گرفته شده است

دریافت کمک برای شروع پروژه‌ها و همچنین منابع برای تحقق آن‌ها و موارد دیگر

در زیر چند مثال خاص برای درک بیشتر آورده شده است.

‌مشاوران کسب‌وکار «دید چشم عقاب» را به یک تجارت ارائه می‌کنند و بسیاری از مدیران و صاحبان کسب‌وکار باتجربه می‌توانند با دیدن تصویر کاملی که مشاوران ارائه می‌دهند، به راهکارهای بهتری برسند.

یک مشاور کسب‌وکار ذهن و دیدگاه تازه‌ای دارد و به شما این اجازه را می‌دهد که چیزهایی ببینید که ممکن است به‌عنوان یک صاحب کسب‌وکار قبلاً آن‌ها را ندیده باشید.

مشاوران کسب‌وکار اغلب در صنایع متعدد و با مشتریان مختلف کار می‌کنند؛ به همین دلیل، به بینش و ایده‌های ارزشمندی دسترسی پیدا می‌کنند که به آن‌ها این توانایی را می‌دهد تا از تخصص‌هایی که از سایر صنایع به دست می‌آورند، استفاده کنند و آن‌ها را با صنایع جدید تطبیق دهند.

طراحی کمپین‌ها و طرح‌های تجاری جدید می‌تواند چالش‌برانگیز باشد و زمان زیادی را صرف کند. مشاوره کسب‌وکار کمک می‌کند تا این برنامه‌ها را سریع‌تر و واضح‌تر توسعه دهید و سپس به شما در مسیر عملی ساختن آن‌ها یاری می‌رساند.

مشاوره و خدمات کسب و کار کی‌بلده

اگر به دنبال سازماندهی و حرکت روبه‌جلوی کسب‌وکارتان هستید، طبیعتاً از نیاز وجود مشاور کسب‌وکار آگاهی دارید. شما در کی‌بلده از طریق قسمت درخواست مشاوره، مشاوره کسب‌وکار را انتخاب نموده و پس از تأیید اولیه، مقدار زمان مشاوره خود را می‌توانید از بین 7، 15 و یا 25 دقیقه انتخاب نمایید تا با متبحرترین مشاورین کسب‌وکار، ارتباط برقرار کنید.

پرسش و پاسخ

در صورت داشتن سوال، سوال خود را در اینجا مطرح کنید. تا در اولین فرصت پاسخگوی سوالات شما عزیزان باشیم.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه پرسش ها و پاسخ ها

فرم درخواست مشاوره و خدمات